New items
Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego. [Cz. 1,
Analiza systemu zarządzania lokalną oświatą - przegląd zadań, narzędzi i dobrych praktyk : realizacja zadań oświatowych pod kątem wyznaczonych celów : praca zbiorowa
Vademecum nauczyciela : wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej : historia
Zabawa z matematyką. Cz. 5
Pedagogika : podręcznik akademicki
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Świąteczne warsztaty plastyczne

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat na świąteczne warsztaty plastyczne. Podczas zajęć wykonywać będziemy ozdoby oraz kartki bożonarodzeniowe, a także zapoznamy się z tradycjami i zwyczajami świątecznymi.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu (61) 861 69 74 lub na adres e-mail bm@pbp.poznan.pl. Osoba do kontaktu: Barbara Misiarz.

Terminy:
2.12. godzina 9:00
9.12. godzina 9:00
16.12. godzina 9:00

Czas trwania: 45 min

Miejsce: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu, ul. Bułgarska 19, salka konferencyjna (I piętro)

bozonarodzeniowe_warsztaty_plastyczne.jpg

Punkty biblioteczne PBP - oferta dla nauczycieli / bibliotekarzy

Zapraszamy do współpracy nauczycieli chcących założyć w swoich szkołach/placówkach oświatowych Punkty biblioteczne ze zbiorami naszej Biblioteki. Wypożyczanie w punkcie odbywa się na zasadach wypożyczeń międzybibliotecznych: realizowane są zapisy do Biblioteki Pedagogicznej, wypożyczenia, zwroty książek oraz przedłużenia terminu zwrotu wypożyczonych książek. Aby wypożyczyć książkę należy wypełnić zobowiązanie do przestrzegania regulaminu Biblioteki Pedagogicznej. W ten sposób nauczyciele mogą korzystać z dostępu do nowości pedagogicznych i psychologicznych w swojej placówce.
Zapraszamy kolejne placówki do współpracy.

Kontakt: mm@pbp.poznan.pl, jk@pbp.poznan.pl

two_is_better_than_one.4.jpg