New items
Uczę się i rozwijam : materiały do obserwacji rozwoju ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym : arkusz monitoringu. Cz. 2
Uczniowskie Laboratoria Informatyczne : cyberprzestrzeń : wyprawa do wnętrza netu : poradnik dydaktyczny dla nauczycieli prowadzących zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020 : edycja druga
Pułapka perfekcjonizmu : moc niedoskonałości w świecie, który ciągle wymaga więcej
Trzecioteścik : testy kompetencji : klasa 3 : wiedza polonistyczna, wiedza matematyczna, wiedza przyrodnicza
Zbuntowany mózg : o cząsteczkę od szaleństwa
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Konkursy: Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Jest to idealny czas na odrobinę refleksji i docenienie najlepszych szkół i nauczycieli, dzięki którym cały czas możecie zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Zgłoście ich do konkursów Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku i pokażcie, że jakość edukacji ma znaczenie.

Zobacz szczegóły konkursów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: www.umww.pl

plakat promujacy konkurs.jpg

28 czerwca Narodowy Dzień Pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

28 czerwca 1956 wybuchł w Poznaniu pierwszy w PRL-u strajk generalny. Ulice miasta zamieniły się w pole bitwy, a wojsko i milicja krwawo stłumiły demonstracje, ponad 50 osób poniosło śmierć.

Zobacz materiały na stronie: pbp.poznan.pl

pomnik_czb.view_.jpg