New items
Wymiary komunikacji : klucz dostępu do efektywnej komunikacji interpersonalnej
Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku : scenariusze grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci cztero- i pięcioletnich
Żywy kontakt : psychoterapia psychoanalityczna dzieci autystycznych, z pogranicza, zaniedbanych społecznie i wykorzystywanych seksualnie
Depresja : jak pokonać śmiertelny smutek
Freedom and abundance : dialogical philosophy of style
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Uwaga! Konkurs "Mistrz Chemii i Fizyki"

Chemia i fizyka należą do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł Mistrza!
Takie możliwości stwarza konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na tematy wybrane samodzielnie z listy. To świetna okazja do ugruntowania posiadanej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs startuje na początku czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:mathematics.live

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż stu najlepszych uczestników. A wartość pojedynczej nagrody sięga 2 tysięcy złotych!
Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live tutors.live. Mogą posłużyć np. na naukę języka obcego lub na uzupełnienie braków w dowolnym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!

Konkurs z chemi i fizyki.png

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursach Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku

Tegoroczna edycja konkursów jest już szóstą z kolei. Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pragnie docenić wielkopolskie przedszkola i szkoły oraz uhonorować i promować nauczycieli posiadających szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze, czynnie angażujących się w rozwój szkoły lub placówki.

Termin złożenia formularzy zgłoszeniowych upływa 15 września 2022 roku. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 21 października 2022 roku podczas uroczystej Gali.

Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody finansowe, wyróżnienia oraz pamiątkowe statuetki.

Szczegółowe informacje na stronie Urzędu pod adresem: www.umww.pl