Nowości
Więź matki z dzieckiem w okresie prenatalnym w ciąży wysokiego ryzyka
Psychowzroczność = mindsight : jak dzięki nowej wiedzy o umyśle i empatii wprowadzać pozytywne zmiany w życiu
Czytanie Naruszewicza. 1
Jak wychowywać chłopca : potęga relacji w kształtowaniu dobrych ludzi
Złowieni
 
Biblioteka współpracuje z portalem e-usług bibliotecznych »w.bibliotece.pl« - zapraszamy do odwiedzenia profilu biblioteki i skorzystania z dodatkowych możliwości.
Wiadomości
Świąteczne warsztaty plastyczne

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na świąteczne warsztaty plastyczne. Podczas zajęć wykonywać będziemy ozdoby oraz kartki bożonarodzeniowe, a także zapoznamy się z tradycjami i zwyczajami świątecznymi w oparciu o dostępne w Bibliotece publikacje.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu 577005435 lub na adres e-mail: bm@pbp.poznan.pl.

Zimowe warsztaty plastyczne.jpg

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (telefon: 800 800 605) od 1 listopada br. została zastąpiona telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12.
Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Poniżej przekazujemy link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD brpd.gov.pl

Telefon zaufania dla dzieci.png