New items
Co mnie otacza? : karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i trudnościami w komunikacji : przyimki, przymiotniki, emocje, wzbogacanie słownictwa, ważne dni i święta. Cz. 2
Ja i moje otoczenie : podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
Poza przestrzenią szkoły i uczelni : zdalne kształcenie - sposób nauczania i uczenia się?
O czym szumią drzewa
Fakty muszą zatańczyć
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Noc Bibliotek
Co?Wydarzenie towarzyskie
Gdzie?Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
ul. Bułgarska 19, 60-320 Poznań
Kiedy?07.10.2023 17:00

Przed nami kolejna, IX edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 7 października 2023 roku pod hasłem "Absurd nie czytać". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i udziału w wydarzeniu.

Program: pbp.poznan.pl

NocBibliotek_fb.jpg

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy obchodzony jest 2 października, w dniu urodzin Mahatmy Gandhiego – przywódcy indyjskiego ruchu niepodległościowego, propagatora pacyfizmu i pioniera filozofii i strategii niestosowania przemocy.

Zgromadzenie Ogólne ONZ 15 czerwca 2006 roku wezwało wszystkie państwa członkowskie do obchodów tego dnia w celu szerzenia idei życia bez przemocy, umacniania pokoju, głoszenia tolerancji i zwiększania świadomości społeczeństwa w tym temacie.

Zobacz w naszym katalogu: katalogi.pbp.poznan.pl

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy - grafika.jpg