Nowości
Pisanie nie jest trudne! : ćwiczenia redakcyjne dla klasy 5 szkoły podstawowej
Od "Przymknij oko" do "Działaj, nie bądź jak ja" : poradnictwo wobec dylematów rodzicielskich związanych z przemocą rówieśniczą w szkole
Widzący niewidomym : bezinteresowni, zaangażowani, oddani
Oddziaływać skutecznie : profilaktyka oparta na podstawach naukowych i dowodach : publikacja dla przedstawicieli jednostek samorządu gminnego oraz szkół i placówek oświatowych
Podręcznik do uwalniania dzieci
 
Biblioteka współpracuje z portalem e-usług bibliotecznych »w.bibliotece.pl« - zapraszamy do odwiedzenia profilu biblioteki i skorzystania z dodatkowych możliwości.
Wiadomości
Konkursy: Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Jest to idealny czas na odrobinę refleksji i docenienie najlepszych szkół i nauczycieli, dzięki którym cały czas możecie zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Zgłoście ich do konkursów Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku i pokażcie, że jakość edukacji ma znaczenie.

Zobacz szczegóły konkursów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: www.umww.pl

plakat promujacy konkurs.jpg

28 czerwca Narodowy Dzień Pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

28 czerwca 1956 wybuchł w Poznaniu pierwszy w PRL-u strajk generalny. Ulice miasta zamieniły się w pole bitwy, a wojsko i milicja krwawo stłumiły demonstracje, ponad 50 osób poniosło śmierć.

Zobacz materiały na stronie: pbp.poznan.pl

pomnik_czb.view_.jpg