179901
Book
In basket
Autyzm : na granicy zrozumienia / redakcja naukowa Barbara Winczura. - Wydanie II. - Kraków : Oficyna Wydawnicza "Impuls", 2010. - 214 stron : ilustracje ; 25 cm.
Bibliografia przy referatach.
Streszczenie: W publikacji przedstawiono m.in.: neurobiologię autyzmu, wpływ diety na zachowania autystyczne, diagnozowanie autyzmu, prozopagnozję w diagnozie, funkcje wykonawcze u dzieci autystycznych, zabawę i język dzieci z autyzmem, śpiew i muzykę oraz narrację w terapii, zaburzenia współwystępujące z autyzmem, problemy diagnostyczne (ADHD, zespół Aspergera), zagrożone prawo do życia dziecka autystycznego (problemy etyczne).
Availability:
Wypożyczalnia
There are copies available to loan: sygn. 312865 (1 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliografia przy referatach.
Summary, etc.
W publikacji przedstawiono m.in.: neurobiologię autyzmu, wpływ diety na zachowania autystyczne, diagnozowanie autyzmu, prozopagnozję w diagnozie, funkcje wykonawcze u dzieci autystycznych, zabawę i język dzieci z autyzmem, śpiew i muzykę oraz narrację w terapii, zaburzenia współwystępujące z autyzmem, problemy diagnostyczne (ADHD, zespół Aspergera), zagrożone prawo do życia dziecka autystycznego (problemy etyczne).
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again