175122
Book
In basket
Każde dziecko może nauczyć się reguł / Annette Kast-Zahn ; tłumaczyła Jadwiga Kurkiewicz-Laskowska. - Nowe, zaktualizowane wydanie - Poznań : Media Rodzina, copyright 2015. - 173, [2] strony : ilustracje kolorowe ; 23 cm.
Bibliografia na stronach 173-[174].
Streszczenie: Książka zawiera zbiór wskazań, jak ukrócić złe zachowanie dziecka i wytyczyć wyraźne granice jego postępowania - jak nauczyć dziecko niezbędnych reguł, szanując przy tym jego osobowość. Autorka zwięźle i jasno ukazuje, jak postępować z niemowlakiem czy kilkulatkiem, by respektował podstawowe zasady, takie jak jedzenie i spanie o stałych porach, sprzątanie po sobie czy samodzielne odrabianie lekcji.
Availability:
Wypożyczalnia
There are copies available to loan: sygn. 316960, 314148 (2 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliografia na stronach 173-[174].
Summary, etc.
Książka zawiera zbiór wskazań, jak ukrócić złe zachowanie dziecka i wytyczyć wyraźne granice jego postępowania - jak nauczyć dziecko niezbędnych reguł, szanując przy tym jego osobowość. Autorka zwięźle i jasno ukazuje, jak postępować z niemowlakiem czy kilkulatkiem, by respektował podstawowe zasady, takie jak jedzenie i spanie o stałych porach, sprzątanie po sobie czy samodzielne odrabianie lekcji.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again